Chcete rychle a levně proměnit interiér? Zde je pár skvělých tipů

Date:

Žijete roky v bytě nebo v domě, kde se příliš nemění, a vy cítíte, že potřebujete některé místnosti proměnit? Stačí koupit si novou barvu k výmalbě zdí, sundat obrazy, koupit nový kusový koberec, a co se týče nábytku, pořídit si kousky, které jste doposud nepoužívali, nebo nejsou moderní. Změnu přinese i nová barva stolu, gauče nebo třeba kompletně celého ložního prádla.

Police a regály udělají v interiéru mnohé

Pokud v obýváku máte prostor na police a regály, podívejte se na ně a vyberte si. I za cenu, že byste sundali velký obraz s květinami či horami, na který se díváte spoustu let. Milovníci knih mohou vybrat závěsnou knihovnu či regál a uložit knížky, které mají v jejich srdci z nějakého důvodu místo. 

Zvolit můžete i knihovnu, kterou postavíte hned vedle gauče, abyste měli ke knížkám blízko. 

Pohovky a gauče nejen do obývacích pokojů

Díky rozmanitosti, které dnes nabízí pohovky a gauče, můžete vybrat model jak do obýváku, tak do pracovny, na prostornou chodbu s výhledem na zahradu, nebo třeba do studentského pokoje. Když zvolíte barvu, kterou jste doposud vůbec doma neměli, uvidíte tu změnu. Co třeba nahradit běžnou šedou nebo hnědou nějakou veselejší a nápaditější barvou? Navíc světlené a veselé barvy rozzáří nejen prostor, ale i vaši náladu.

Nové židle do staré jídelny 

Jídelna a kuchyně jsou místnosti, kde bychom měli usedat k prostornému stolu a společně jíst. Ať už máte jídelní stůl v kuchyni nebo samostatné jídelně, velmi prostor pozmění nové jídelní židle. Vybírejte potahový materiál s ohledem na uživatele. Malé děti snadno židle umažou, proto zvolte koženku či židle dřevěné nebo plastové. Jestliže už u vás jí jen dospělí, můžete sáhnout po klasické polstrované židli s potahovou látkou. 

Nebojte se barev i barevných kombinací. Krásné a moderní jsou židle s dřevěnou konstrukcí a bílou nebo šedou sedací plochou a opěrkou. I židle ve stylu „vajíčka“, které doslova lákají k posezení, jsou velmi trendy. 

Za nízké ceny koupíte nábytek do každé místnosti na signal-nabytek.cz. Kvalitní, rozmanitý, elegantní i hravý. Jde jen o váš vkus a to, co chcete s místnostmi „provést“. 

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Průměrné spotřebitelské ceny 2015-2022: Česko versus Polsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky po...

Trápí vás zdražující se energie? Dosáhněte až 75% úspor díky tepelnému čerpadlu

Nikomu z vás nemusíme příliš vykládat, jakým způsobem se...

Nechte si pomoct se zemními a výkopovými pracemi kvalitní firmou

Také už netrpělivě pokukujete po kalendáři, kdy jej otočíte...

Matrace 180×200: Jak vybrat optimální rozměr lůžka do své ložnice?

Kvalitní matrace je základem kvalitního spánku a pohodlí. Výběr...