Koupelnový textil mě nikdy neomrzí

Date:

Koupelnový textil mě osobně asi nikdy neurazí. Vždycky jsem byla tak trochu blázen do různých bytových doplňků, ubrusů, povlečení, dekorací a podobně. Do koupelnového textilu jsem se popravdě zbláznila až v momentě, kdy jsem čekala své první dítě a chystala jsem pro něj výbavičku. Pořídila jsem si tak svých prvních několik desítek dětských ručníků s takovou velmi příjemnou kapucí. Dále jsem nakoupila žínky na koupání, které disponovaly řadou velmi pěkných motivů, a to včetně oblíbené zebry, která nechybí ani v dětském pokoji či na dětské postýlce. K tomu všemu jsem poté následně přikoupila i řadu ručníků, z nichž některé si zabalím také na cestu do porodnice. 

Koupelnový textil je vyroben z kvalitních materiálů

Koupelnový textilje vyroben z velmi kvalitních materiálů, a to nejen v případě toho dětského. I ručníky či osušky pro dospělé, jsou vyráběny ze stoprocentní bavlny. Díky tomu jsou tak neuvěřitelně příjemné a člověk se v nich cítí jako v bavlnce. Můj manžel například miluje lázeň v mořské soli. Tato půlhodinová očista mu pokaždé zvedne náladu a uvolní ho od stresu. V momentě, kdy se navíc zabalí do krásného hebkého ručníku, jeho euforie pokračuje dále a dále. Už se nemohu dočkat chvíle, kdy si také dopřeji podobně osvěžující lázeň ve své koupelně. Myslím, že několik týdnů po porodu jí jistě budu potřebovat. 

Koupelnový textil vozíme všude s sebou

Koupelnový textil v podstatě vozíme úplně všude s sebou. Nechybí v našich zavazadlech v momentě, kdy jedeme na dovolenou, k moři či například v momentě, kdy razíme kempovat pod stan. Dnes již to sice není možné, ale když jsem ještě nebyla těhotná, jezdili jsme na řadu výletů snad každý víkend. Oba milujeme cestování, a tak doufám, že se k této vášni budu moci, co možná nejdříve vrátit a že s námi bude cestovat i náš malý přírůstek. 

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Průměrné spotřebitelské ceny 2015-2022: Česko versus Polsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky po...

Trápí vás zdražující se energie? Dosáhněte až 75% úspor díky tepelnému čerpadlu

Nikomu z vás nemusíme příliš vykládat, jakým způsobem se...

Nechte si pomoct se zemními a výkopovými pracemi kvalitní firmou

Také už netrpělivě pokukujete po kalendáři, kdy jej otočíte...

Matrace 180×200: Jak vybrat optimální rozměr lůžka do své ložnice?

Kvalitní matrace je základem kvalitního spánku a pohodlí. Výběr...