Znamení raka

Date:

Znamení raka je velmi citlivé a nejisté. Jsou to lidé, kteří mají silné emoce. Bývají stvoření logiky a analytického uvažování. Jsou empatičtí a záleží jim na názoru ostatních. Mají vliv na své okolí a rádi komplikují vztahy, které jsou složité. Znamení raka je ovládáno Měsícem. Jejich elementem je voda.

Rak často pomáhá slabším lidem a psychicky je podporuje, aby se postavili znovu na nohy. Je to znamení, které miluje bezpečí a pohodlí. Neradi se vystavují nevhodným situacím, které by je mohly ohrožovat. Jejich světem je jejich domov, který je posvátný.

Rádi si čtou, nejlépe v pohodlném křese u domácího krbu, kde mají svoji oblíbenou kávu. Raci disponují velkou představivostí, oddávají se snům a neváhají je také uskutečnit. Vrhají se do všeho s nadšením a většinou mají úspěch, jak v osobním životě, tak také zaměstnání.

Chcete se dozvědět více o dalších zajímavostech, módě či špercích nebo drahých kamenech? Mrkněte na náš blog. Můžete si zde například přečíst zajímavosti o spinelu nebo jaké informace nám odhalí runy.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Průměrné spotřebitelské ceny 2015-2022: Česko versus Polsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky po...

Trápí vás zdražující se energie? Dosáhněte až 75% úspor díky tepelnému čerpadlu

Nikomu z vás nemusíme příliš vykládat, jakým způsobem se...

Nechte si pomoct se zemními a výkopovými pracemi kvalitní firmou

Také už netrpělivě pokukujete po kalendáři, kdy jej otočíte...

Matrace 180×200: Jak vybrat optimální rozměr lůžka do své ložnice?

Kvalitní matrace je základem kvalitního spánku a pohodlí. Výběr...