Škrabadlo pro kočky na zeď: Praktické řešení do každého interiéru

Date:

V každé kočce je ukrytý malý lovec, který potřebuje své teritorium. Škrabadlo poskytne prostor pro odpočinek, zábavu, a hlavně broušení drápků. Poskytne tak kočce vše pro její spokojenost, díky upevnění škrabadla na zeď navíc nepotřebujete mnoho volného prostoru.

Škrabadlo pro kočky na zeď

Škrabadlo je pro kočku místem, odkud může aktivně pozorovat dění, hrát si, brousit si drápky a samozřejmě také odpočívat. Vysoká konstrukce kombinuje různé platformy, hračky a pelíšky, kam se kočka může schovat. Vyplatí se investovat do větších škrabadel, které poskytnou dostatek prostoru. Pokud máte v interiéru málo prostoru, zvolte škrabadlo pro kočky na zeď. Úzký a promyšlený design s upevněním na zeď se pohodlně vejde i do malé místnosti. Díky upevnění navíc odpadá nebezpečí převrácení škrabadla.

Škrábání

Jednou z největších výhod, které škrabadlo pro kočku nabízí, je spousta prostoru pro broušení drápků. Každá kočka totiž potřebuje škrábat. Jde o přirozený zvyk, který slouží ke zkracování drápků, což je velmi důležité. Škrabadlo se k broušení drápků skvěle hodí, nebudete se muset bát o svůj nábytek. Na škrabadle navíc kočka může vybít energii díky šplhání, přičemž odpočinkové plochy nabídnou také pohodlné místo pro odpočinek.

Škrabadlo pro kočky strom

Díky škrabadlu na zeď můžete pořídit velký strom, namísto malého škrabadla, které si mnoho koček neoblíbí. Když jde totiž o škrabadlo pro kočky, strom je nejlepší variantou. Kombinuje rozmanité prvky, různě veliké platformy, boudička pro schovávání, lano na hraní a jamka jako pohodlný pelíšek. Pokud máte doma kočku, škrabadlo by vám rozhodně nemělo chybět. Je klíčovým prvkem pro spokojenost kočky v interiéru.

Škrabadlo pro kočky s upevněním na zeď je vysoce praktickým řešením, které se hodí do každého interiéru. I do malé místnosti lze zakomponovat stromové kočičí škrabadlo.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Průměrné spotřebitelské ceny 2015-2022: Česko versus Polsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky po...

Trápí vás zdražující se energie? Dosáhněte až 75% úspor díky tepelnému čerpadlu

Nikomu z vás nemusíme příliš vykládat, jakým způsobem se...

Nechte si pomoct se zemními a výkopovými pracemi kvalitní firmou

Také už netrpělivě pokukujete po kalendáři, kdy jej otočíte...

Matrace 180×200: Jak vybrat optimální rozměr lůžka do své ložnice?

Kvalitní matrace je základem kvalitního spánku a pohodlí. Výběr...