Matrace potěšila všechny členy rodiny

Date:

Matrace,kterou jsem pořizovala jako dárek na Vánoce pro několik členů mé rodiny, udělala každému z obdarovaných obrovskou radost. Vesměs jsem tak úsměv na tváři vykouzlila nejen sobě, mému manželovi a synovi, ale také mé mamince, která si již delší dobu stěžovala na svojí matraci a chtěla jí nahradit kvalitnějším typem, který by jí ulevil od bolavých zad a také krční svalů. K výměně matrace se ovšem nejen z finančních důvodů stále nemohla rozhodnout, a tak jsem tento krok uskutečnila za ní. Radost v jejích očích byla nevídaná. 

Matrace pro mě a mého manžela

Matrace, která dělá radost mě a mému manželovi v ložnici je zdravotní matrací, která má snad všechny klinické testy, které jsou potřeba. Je to matrace, která se skládá ze čtyř vrstev pěn a má nosnost až 130 kg. Její stupeň tvrdosti je na škále tři, a tudíž vyhovuje nejen mě, ale také mému manželovi, který přesně tento stupeň tvrdosti preferuje. Jsem nesmírně ráda, že jsem se konečně odhodlala ke koupi matrace pro nás dva, a to zejména z toho důvodu, že se mi delší dobu již velmi špatně spalo a měla jsem každé ráno pocit, že jsem v noci namísto spánku jezdila traktorem po poli. Nyní již mohu konečně spát jako pravá princezna. 

Matrace syna velmi potěšila

Matrace pro syna je sedmizónová, má stupeň tvrdosti tři a skládá se ze tří různých pěn. Ložnou plochu tvoří změkčená flexibilní studená pěna Coolflex, která je naprosto dokonalá a syn si novou matraci nemůže vynachválit. Povlak matrace je navíc antibakteriální a dá se rovněž velmi snadno vyprat. Tuto vlastnost syn rozhodně ocení, a to nejen v období své puberty, která u něj nyní probíhá. Synovi se velmi dobře spí na jeho nové matraci a já jsem ráda, že jsem udělala něco pro jeho zdraví. Na matracích se rozhodně nevyplatí šetřit. Zdraví je totiž jen jedno a je potřeba o něj dostatečně pečovat.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Průměrné spotřebitelské ceny 2015-2022: Česko versus Polsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky po...

Trápí vás zdražující se energie? Dosáhněte až 75% úspor díky tepelnému čerpadlu

Nikomu z vás nemusíme příliš vykládat, jakým způsobem se...

Nechte si pomoct se zemními a výkopovými pracemi kvalitní firmou

Také už netrpělivě pokukujete po kalendáři, kdy jej otočíte...

Matrace 180×200: Jak vybrat optimální rozměr lůžka do své ložnice?

Kvalitní matrace je základem kvalitního spánku a pohodlí. Výběr...