Hliník ochrání Váš dům spolehlivě a dlouhodobě

Date:

Ať již se jedná o rodinný dům nebo komerční nemovitost, každý objekt vyžaduje pravidelnou údržbu. Jakýkoliv materiál či výrobek má svoji životnost, a tak dříve či později bude třeba něco opravit či rovnou vyměnit. K těm náročnějším a dražším výměnám, které nás mohou potrápit, patří dozajista výměna střešní krytiny. Zkušenost se zatékající střechou má nejeden majitel domu. Mnoho z nich muselo nakonec přistoupit také k rekonstrukci střechy. Střecha je velmi důležitou součástí domu. Ne nadarmo se říká, že střecha je základ domu.

Moderní technologie a materiály 
Naštěstí dnes existují moderní technologie a materiály, které pomáhají zajistit funkční střechu s dlouhou životností. Ten, kdo chce moderní střešní krytinu s minimální údržbou nebo ideálně střechu bezúdržbovou, by si měl zjistit více o plechové střeše a zejména pak o hliníku a jeho vlastnostech. Bude příjemně překvapen robustností a odolností této krytiny, a to i v těch nejtvrdších klimatických podmínkách. Hliníková střešní krytina se totiž hodí jak na novostavby, tak na rekonstrukce. Díky své nízké hmotnosti nezatěžuje krovy, váží totiž méně než 3 kg/m2. Další velkou výhodou hliníku je, že nerezaví. Pultová, mansardová, valbová nebo atypická střecha? Žádný problém, plechová krytina z hliníku se přizpůsobí téměř každému tvaru vč. zaoblení. Navíc na hliníkovou střechu dává tradiční rakouský výrobce firma PREFA Aluminiumprodukte až 40letou záruku na materiál a barevnou stálost.

Možnosti ztvárnění – tipy a nápady
Uvažujete o nové střešní krytině a chtěli byste vidět, jak může vypadat váš dům s hliníkovou střechou? V konfigurátoru společnosti PREFA pro střechy a fasády si můžete snadno a rychle navrhnout podobu vašeho domu s moderní hliníkovou střechou v různých barvách. Fantazii se meze nekladou. Další inspiraci lze získat v této fotogalerii referenčních objektů
- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Průměrné spotřebitelské ceny 2015-2022: Česko versus Polsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky po...

Trápí vás zdražující se energie? Dosáhněte až 75% úspor díky tepelnému čerpadlu

Nikomu z vás nemusíme příliš vykládat, jakým způsobem se...

Nechte si pomoct se zemními a výkopovými pracemi kvalitní firmou

Také už netrpělivě pokukujete po kalendáři, kdy jej otočíte...

Matrace 180×200: Jak vybrat optimální rozměr lůžka do své ložnice?

Kvalitní matrace je základem kvalitního spánku a pohodlí. Výběr...