Nechte si pomoct se zemními a výkopovými pracemi kvalitní firmou

Date:

Také už netrpělivě pokukujete po kalendáři, kdy jej otočíte na březnovou či dubnovou stránku, a budete chtít intenzivně pracovat na stavbě svého rodinného domu, budování bazénu na zahradě nebo třeba opravě chodníků či silnic, pokud jste město nebo vesnice? Ve všech těchto i mnoha jiných případech vám pomůže společnost Petr Hanka – Zemní a výkopové práce, Haňour zemním práce.

Pro všechny z Mostu a Ústeckého kraje

Zemní a výkopové práce nabízí společnost všem zájemcům v Mostě a Ústeckém kraji. Nabízí komplexní služby v oblasti jak zemních a výkopových prací, tak ve stavebních a menších demoličních pracích, včetně pronájmu kontejnerů a autodopravy.

Spolehnout se můžete na co nejrychlejší řešení vaší poptávky. Najdete zde příznivé ceny a kvalita prováděných prací je vysoká.

Zemní a výkopové práce jsou realizovány včetně terénních úprav a odvozu nepotřebného materiálu, jako jsou zemina a štěrk. Ke každé objednávce firma přistupuje individuálně, vychází vstříc všem požadavkům a přáním zákazníků. Na dodržení domluvených termínů zde velmi dbají, poskytované služby mají vždy vysokou kvalitu. I to jsou důvody, proč se zde zákazníci rádi vrací a využívají služeb zp-hanour.cz opakovaně.

Poptávat můžete hloubení rýh pro inženýrské sítě, plynové a elektrické přípojky, výkopy základů pro rodinné domy, chaty, ploty, také výkopy čističek, terénní úpravy, nakládku zeminy a stavebních materiálů, odvoz suti, zeminy a stavebních materiálů, hloubení koryt vodních toků, menší demoliční práce, výkopy pro bazény, jezírka, rovnání a svahování terénů, přípravy podloží pro zámkové dlažby, asfalty, betony, také zahrnovací práce nebo vrty pro stavbu plotů o průměru 100 – 300 cm v hloubce až 1,5 m.

Pronájem kontejnerů

Máte zájem o pronájem kontejneru? Stačí vybrat si potřebnou velikost a pracovníci firmy vám jej přistaví v domluvenou dobu na místo určení. Po domluvě jej zase v termínu odvezou a obsah zlikvidují.

Více informací najdete na zp-hanour.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Průměrné spotřebitelské ceny 2015-2022: Česko versus Polsko

V roce 2022 inflace strhala všechny rekordy prakticky po...

Trápí vás zdražující se energie? Dosáhněte až 75% úspor díky tepelnému čerpadlu

Nikomu z vás nemusíme příliš vykládat, jakým způsobem se...

Matrace 180×200: Jak vybrat optimální rozměr lůžka do své ložnice?

Kvalitní matrace je základem kvalitního spánku a pohodlí. Výběr...

Nejčastější vady zboží a co můžete při reklamaci požadovat

Pokud vám doručí nevyhovující zboží anebo si sami takovou...